Kurucularımız 15 yılı aşkın sektörel birikim ve tecrübelerinden yola çıkarak 2017 yılında Ersa inşaatı kurmuşlardır. Ersa inşaat günümüze kadar, yüksek kalite odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan üretim anlayışı ile birçok prestijli projeyi tamamlamıştır. Bu projeler arasında, çok katlı yapılar, iş ve alış veriş merkezleri ,lüks konutlar, sağlık ve eğitim yapıları ve de sanayi tesisleri yer almaktadır. Ersa İnşaatın çalışma sistemi, şirket merkezi ve bağlantılı şantiye birimleri arasındaki koordinasyon ile sağlanmaktadır. Çalışan personel, özenle seçilmiş, konusunda deneyimli, kalite bilincini ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan kişilerden oluşturulmuştur. Ersa İnşaat; uzman personel profili ve ekipmanı ile çok katlı bina inşaatlarında tercih edilen konumda olup, inşaat sektöründeki yeniliklere hızla uyum sağlama doğrultusunda her türlü yatırımı kesintisiz olarak devam ettirerek faaliyetlerini sürdürmektedir.Verdiğimiz tüm hizmetlerde konusuna hakim, bilgili, işini seven, yaptıkları her işten sorumluluk ve gurur duyan nitelikli ve kararlı, hedeflere odaklı, istekli bir takım olarak çalışırız. Personelimizin yeteneklerinin ve operatif becerilerinin geliştirilmesi içinde gerekli eğitimleri vererek, kişisel gelişime önem veririz.

Ersa İnşaat olarak,

Vizyonumuz;

Yüksek standartlarda toplam kalite felsefesini benimsemiş teknolojik gelişmeleri takip eden her türlü inovasyona açık kendisini sürekli yenileyen güçlendiren, çağın gereksinimlerine adapte eden. Faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde öncü, ülkemize çevreye ve insanlığa karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek ve geleceğe umutla bakan kendinden sonraki nesillere aynı kurumsallıkta lider bir şirket bırakmaktır.

Misyounumuz;

Ticari faaliyetlerimiz esnasında çevreye zarar vermeden, şirketimizde çevre dostu teknolojiler kullanmayı ve bunların yaygınlaştırılmasını da teşvik etmektir.

Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve diğer paydaşlarımız profesyonel hizmetimizden dolayı bize güvenmektedirler. Bu nedenle her platformda itibarımızı en üst düzeyde tutmaya çalışır, hizmetlerimizde, verdiğimiz taahhütler ve etik kurallar çerçevesinde hareket etmek esas amacımızdır.

Hiçbir zaman yasadışı bir ödeme içerisinde doğrudan ve dolaylı olarak bulunmamak, kamu çalışanının tarafsızlığını, performansını, kararını veya görevini yapmasını etkileyen veya etkileme ihtimali bulunan, ekonomik değeri olan veya olmayan doğrudan ya da dolaylı olarak kabul edilen her türlü eşya ve menfaatin hediye yasağı olduğunu, görev sebebi ile çıkar sağlamamak ve çıkar çatışmasına girmemek temel ilkemizdir. İş ilişkilerinin kişiselleştirilmeden yürütülmesini, iş atmosferini olumsuz etkileyen kişisel düşmanlık ya da kavgaya varan ilişkilerin reddini, Kamu görevlileri, müşteriler, iş ortakları , tedarikçiler ile ilişkilerde nezaket ve saygı kurallarına uygun davranmayı sağlamaktır.

Etik İlkelerimiz

Ticari faaliyetlerimizde doğruluk, dürüstlük ve adalet öncelikli değerlerimizdir.

Mevcut tüm faaliyetlerimizde uluslararası yasalara uymayı ve hukukun üstünlüğü ilkesine bağlılığı hedef edindik.

Çalışanlarımıza vaat edilen özlük haklarını ve yasal tüm haklarını korumak, İşe alım, ücret ve yükselme süreçlerinde adil, tarafsız ve ayrımcılıktan arınmış bir şekilde insan haysiyetine ve kişilik haklarına uygun davranımaktır. Güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı taahhüt eder, bireysel gelişimleri için gerekli çabayı gösterir, sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olmaları konusunda destekler, iş hayatı ile özel hayat arasındaki dengeyi gözetmek etik ilkelerimiz arasındadır.

İş yaptığımız kişi ve kuruluşlara adil ve saygılı davranmak, yükümlülüklerimizi yerine getirmek için gerekli özeni göstererek, etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet ederek, haksız rekabetten kaçınmaktır.

İnsan hakları, Demokrasi ve çevrenin korunması ve de eğitim vazgeçilmezlerimiz olup,iyi bir vatandaş olma bilinciyle sosyal sorumluluk işleri bizim için çok önemli olup, sivil toplum örgütlerinde kamu yararına rol almaktır.

Ersa İnşaat olarak bu ilkeler ışığında ulusal ve uluslararası projelerde öncü bir şirket olarak ortaklık için her zaman özgüvenle hareket etmek amacımızdır.